Ege Postası
Geri

CHP İzmir İl Örgütü’nden Kemalpaşa’ya çıkarma

CHP İzmir İl Örgütü, 3 Milletvekili, 9 ilçe belediye başkanı, 9 ilçeden gelen 200 kadın kolları başkanı ve üyeleriyle birlikte Kemalpaşa’da sahaya çıktı. Kemalpaşa’ya çıkarma yapan CHP İl Örgütü merkezde ve 40 mahallede seçim çalışması yürüttü. Milletvekilleri ve belediye başkanları esnaf ve kahvehane ziyareti yaparken, CHP'li kadınlar ise evlere ziyarette bulundu.
CHP İzmir İl Örgütü’nden Kemalpaşa’ya çıkarma
Haberler / Yerel Politika
25 Mayıs 2023 Perşembe 12:06
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

EGEPOSTASI- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP ) İzmir İl Örgütü ve ilçe belediye başkanları 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri öncesi saha çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Kemalpaşa’da sahaya çıkan CHP İzmir İl Örgütü, Kemalpaşa İlçe Örgütü, 3 Milletvekili, 9 ilçe belediye başkanı, ve 9 ilçe kadın kolları başkanı ve her ilçeden yaklaşık 10 kadın üye, 6 milletvekili adayı ve önceki dönem milletvekilleri dün saat 17.00 ile 22.00 arasında ilçenini 40 mahallesinde çalışma yürütü.

CHP İzmir Milletvekilleri Deniz Yücel, Mustafa Bilici, Salih Uzun, Bornova Belediye Başkanı Dr. Musatafa İduğ, Bayaraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar ve Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ile Saadet Partisi İl Başkanı Mustafa Erduran ve Demokrat Parti İl Başkanı Serdar Faralyalı, Kemalpaşa’da halkla bir araya geldi.

Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçim çalışmaları kapsamında Milletvekilleri ve belediye başkanları esnaf ve kahvehane ziyareti yaparken, kadın üyeler ise evlerde kadınlarla bir araya geldi ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na oy istedi. 

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
POLİTİKA YEREL POLİTİKA GÜNCEL İZMİR EGE 3. SAYFA YAZARLAR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ SPOR YEREL YÖNETİMLER EKONOMİ DÜNYA KÜLTÜR - SANAT GENEL MAGAZİN SEÇİM
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2023 Ege Postası