CHP’li Görkem Duman'ın hastane ve kliniklerde görev yapan doktorlar, hemşireler ve sağlık çalışanlarına karanfillerle yaptığı jest, sağlık emekçilerinin yüzlerine de yansıdı.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-03-14 at 16.24.39.png)
“Size minnettarız”
Ziyaretler sırasında sağlık emekçileriyle de sohbet eden Görkem Duman, sağlık çalışanlarının gece gündüz demeden insanlara hizmet verdiklerini vurguladı; “Her türlü zorluğa, olumsuz koşullara ve şiddete rağmen halk sağlığını korumak adına büyük özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-03-14 at 16.25.39.png)
Sağlık emekçilerinin hakları için verdikleri mücadelede hep destekçileri olacağım. Sizlere minnettarız.” dedi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-03-14 at 16.24.57.png)