Çeşme İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçede yılbaşından bu yana denetimlerini hız kesmeden sürdürüyor. Özellikle Germiyan, Reisdere ve Ovacık mahalleleri ile Çeşme gişelerde Komando, Asayiş ve Trafik timlerince denetim yapılıyor.
![](/content/news_detail/AW119763_02.jpg)
Ekipler tarafından yapılan kontrollerde aranan 17 kişi yakalanırken, 2 tabanca ve 60 gram uyuşturucu madde ele geçirildi. Jandarma ekipleri tarafından vatandaşlara şüpheli görülen her durumda çekinmeden 112 Acil Çağrı Merkezine bilgi vermeleri konusunda uyarı ve bilgilendirmeler de yapıldı. (İHA)