Efes Selçuk’un farklı mahallelerinde yaşayan aileler salça makinesinin hayatlarını kolaylaştırdığını belirtti.
Salça makinesi ile yıllardır salçalarını kolayca yaptığını belirten Gülfer Göçtü “Çok memnunuz. İki- üç seneden beri çok memnunuz. Teşekkür ederim Başkanımıza bunu yaptığı için” dedi.
![](/content/news_detail/efawegergegrserd.jpg)
BEN EŞİME YARDIM EDİYORUM SALÇA MAKİNESİ DE BİZE…
Eşiyle birlikte salça yaptığını belirten Mehmet Ali Tanrıgülü; “Ben zaten eşime yardım ediyorum. Salçanın domateslerini ben kendim doğradım. Ben eşime yardım ediyorum. Makine de bize yardım ediyor. Belediyeye teşekkürler” dedi.
Rabia Tanrıgülü salça makinesi hizmetinden memnun olduğunu belirterek; “Memnunuz. Üç senedir bu hizmeti alıyoruz. Makine hazır geliyor, yapıyor. Allah razı olsun. Çok teşekkür ediyorum bu hizmet için” dedi.
![](/content/news_detail/xdfbxdbfxfdfffff.jpg)
Kış hazırlıkları içinde önemli bir yer tutan salça yapımını kolaylaştıran salça makinesi belirtilen tarihlerde (09.00- 16.00 saatleri arasında) köylerde ve merkez mahallelerde olacak.
7-8 Ağustos Çamlık, 9- 10 Ağustos Acarlar, 11 ve 14 Ağustos Belevi, 15- 16 Ağustos Şirince, 17- 18 Ağustos Havutçulu, 21- 22 Ağustos Gökçealan, 23 – 24 Ağustos Zafer, İsabey ve 14 Mayıs Mahalleleri
İletişim ve ayrıntılı bilgi için SELBİM’E (444 8 892 – Whats App Hattı 0533 814 33 37) ve mahalle muhtarlıklarına başvurulabilecek.