Ege Postası
Geri

Gökçe Gökçen’in rozetini Özgür Özel taktı

CHP Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Gökçe Gökçen TBMM’de; “İnsanlar ne yaşıyorsa, halkın derdi neyse onu gören, bu sorunları çözmek üzere siyaset yapan bir anlayışla buradayız” dedi.
Gökçe Gökçen’in rozetini Özgür Özel taktı
Haberler / Politika
31 Mayıs 2023 Çarşamba 22:44
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

CHP Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Gökçe Gökçen, TBMM’de yaptırdı. Gökçen’in rozetini, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel taktı. Gökçen, daha sonra şu açıklamayı yaptı:

“Bir genç olarak, bir kadın olarak milletvekili olmaktan dolayı; burada gençlerin ve kadınların temsilcisi olmaktan dolayı gururluyum. Milyonlarca genç, milyonlarca kadın onları hayal kırıklığına uğratan olaylarla karşılaşıyor. Bir yandan da umut etmek isteyen gençler var. Gelecek için, kendi ülkesine sevgisiyle çok çalışan gençler var. Ben tam da o gençlerin buradaki temsilcisi olmaktan dolayı gurur içindeyim.

Ülkemiz için, geleceğimiz için çalışacağız. Ve şimdiye kadar yaşadığımız tedirginlikler, gelecek kaygıları… İnsanlar ne yaşıyorsa, halkın derdi neyse onu gören, bu sorunları çözmek üzere siyaset yapan bir anlayışla buradayız. Bu yüzden çok heyecanlıyız.”

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
POLİTİKA YEREL POLİTİKA GÜNCEL İZMİR EGE 3. SAYFA YAZARLAR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ SPOR YEREL YÖNETİMLER EKONOMİ DÜNYA KÜLTÜR - SANAT GENEL MAGAZİN SEÇİM
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2024 Ege Postası