Karşıyaka Halk Eğitimi Merkezi 2071 Mehteran Bölüğünün seslendirdiği mehter marşlarının, Atatürk'ün sevdiği şarkıların yer aldığı ve İzmir Marşı ile sonlanan gösteri İzmirliler tarafından beğeniyle izlendi.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2023-10-26 13.13.03.png)
Köklü tarihimizin kıymetli değerlerinin öne çıktığı gösteride, yine Karşıyaka Halk Eğitimi Merkezi projelerinden olan Tarihteki Türk Kadın Liderleri Umay Asenalar kıyafet ve gösterileriyle meydanı dolduran vatandaşların ilgi odağı oldu.
Etkinliğe İzmir Vali Yardımcısı Adem Arslan, İzmir İl Milli Eğitim Şube Müdürü Zeynep Başdaş ve İzmirliler yoğun katılım sağladı.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2023-10-26 13.09.25.png)
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ekim ayından itibaren Konak Meydanında düzenlenen 100. Yıl kutlama etkinliklerine İzmir halkının yoğun ilgisi sürüyor.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2023-10-26 13.09.10.png)
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2023-10-26 13.08.58.png)