Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, bölgeye değer katan Kibar Belediye Hizmet Kompleksi'nin açıldığı günden bu yana yoğun ilgiyle karşılaştığını vurguladı.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-08-01 at 10.13.07.png)
Özellikle kentin ihtiyaç duyduğu çok amaçlı büyük bir salonun bu merkezde yer aldığını hatırlatan Başkan Selvitopu, geniş kapsamlı toplantıların, nikahların bu salonda gerçekleştirildiğini söyledi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-08-01 at 10.12.52.png)
Son olarak kompleksin üst bölümünde yer alan pazaryerinin duvarlarının mural adı verilen resimlerle süslendiğini belirten Başkan Selvitopu, “Kibar'a renkli ve estetik bir dokunuş oldu.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-08-01 at 10.13.22.png)
Bölgedeki esnafımız ve vatandaşlarımız beğenilerini iletiyorlar. Uygun noktalarda benzer çalışmalar yapacağız” dedi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-08-01 at 10.13.17.png)