Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Uzundere Mahallesi ve Vatan Mahallesi 9083 sokaktaki çalışmaları yerinde denetleyerek, alın teri döken ekiplere kolaylıklar diledi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-06-09 at 14.37.17.png)
Bu bölgelerde oturan vatandaşlarla da sohbet ederek talep ve önerilerini dinleyen Başkan Selvitopu, “500 bin nüfuslu ilçemizde herkese eşit ve nitelikli hizmet götürmek için çalışıyoruz” dedi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-06-09 at 14.37.25.png)
Başkan Selvitopu, bu yaz sezonunda sahada daha fazla olacaklarını vurgulayarak, “Muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın da önerilerini dikkate alarak, özellikle asfaltlama, kaldırım ve parke döşemesi çalışmalarına ağırlık vereceğiz.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-06-09 at 14.37.42.png)
Hedefimiz mümkün olduğunca daha fazla noktada, etkin çalışma yürütmek” diye konuştu.