Ege Postası
Geri

MHP'li Şahin: 28 Mayıs artık bitti şimdi birlik olma vakti

Resmi olmayan sonuçlara göre yeniden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmesiyle ilgili konuşan MHP İl Başkanı Veysel Şahin; “28 Mayıs artık bitti şimdi birlik olma vakti” dedi.
MHP'li Şahin: 28 Mayıs artık bitti şimdi birlik olma vakti
Haberler / Yerel Politika
30 Mayıs 2023 Salı 10:28
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

ALİ ÇATALBAŞ- EGEPOSTASI- Resmi olmayan sonuçlara göre 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zaferle aryılmasının ardından MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin Ege Postası’na özel açıklamalarda bulundu.

Şahin; “Türk halkı 28 Mayıs gecesi PKK’ya FETÖ’ye, Kandile, Amerika’ya gerekli cavabı sandıkta verdi. Milletimiz dış güçlerin değil milletin evladının yanında oldu. Şer odaklarına ülkeyi emanet etmedi.Artık Recep Tayyip Erdoğan’a oy veren vermeyen ayrımı yapmadan 85 milyon vatandaşımızı kucaklayarak çalışmaya devam edeceğiz.2053 hedeflerimizin önündeki bir engeli daha aşmanın sevincini yaşıyoruz.Türk milleti yanımızda yer alarak bize desteğini esirgemedi.Ancak bize oy vermeyenlerde 28 Mayıs itibari ile bizim kardeşimizdir.Onlarla birlikte Türkiye’yi güçlü bir seviyeye taşıyacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar seçildiği için tebrik ederim.” dedi.

"ON BİNDE BİR YAŞANACAK BİR OLAY"

Dün Erdoğan’ın seçim zaferi sonunda sokaklara kutlama için çıkan partililere taşlı saldırı düzenlenmesi hakkında konuşan Şahin; “Bu saldırı müferit bir olaydır.Gerekli önlemlerin ve emniyet tedbirlerinin alındığını biliyorum.Kızımıza geçmiş olsun diliyorum. On binde bir yaşanabilecek bir olaydı. Seçimlerimiz sorunsuz olarak yapıldı.Herkese katkıları için teşekkür ederim.” dedi.

"2053 HEDEFLERİNE İLERLİYORUZ"

İzmir'deki oy oranları hakkında konuşan Şahin; "İzmir’de oy oranlarımız sabit kaldı.Ancak az miktarda olsa oyumuzu artırdık. Bize muhalif olan bir şehre göre iyi bir netice aldığımızı düşünüyorum.Ama 28 Mayıs artık sona erdi. Bundan sonra oy veren yada vermeyen her vatandaşımız için çalışacağız. 2053 hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerleyeceğiz. Vatanımızı ve milletimizi dünyada önemli bir güç haline getireceğiz" dedi.

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
POLİTİKA YEREL POLİTİKA GÜNCEL İZMİR EGE 3. SAYFA YAZARLAR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ SPOR YEREL YÖNETİMLER EKONOMİ DÜNYA KÜLTÜR - SANAT GENEL MAGAZİN SEÇİM
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2024 Ege Postası