Menderes Belediyesi, ilçe genelinde başlattığı çalışmalarda parklarda yer alan banklar, oyun grupları ile spor aletlerinin bakım ve onarımını gerçekleştiriyor. Park ve bahçeler müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapılan çalışmalarda eskiyip yıpranan malzemeler yenileniyor.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2024-07-04 09.34.02.png)
Yeni haliyle hizmette
Tamirat ve boyama işlemleri ile malzemeler ilk haline getirilirken değişmesi gereken unsurların yerine de yenileri takılıyor. Yapılan çalışmalar sonunda parklar yenilenmiş haliyle hizmete hazır hale geliyor.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2024-07-04 09.34.09.png)
‘’En iyisi için çalışıyoruz’’
Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, “Sürekli daha iyisini daha yenisini arıyoruz. Hizmetlerimizi bu anlayışla sürdürüyoruz. Parklarımızda yenileme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Kullanılabilecek haldeki malzemelerimizi yeniliyor, kullanılamayacak haldekileri ise değiştiriyoruz. Böylece hem vatandaşımızın parasını gereksiz yere harcamıyoruz hem de hizmetimizi iyi bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Menderes’imiz için her zaman en iyisini aramaya devam edeceğiz” dedi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-07-04 at 09.48.13.png)