Ege Postası
Geri

YSK Başkanı: Olumsuzluk yaşanmadı

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, “Bugün yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tur oy verme süreci sona ermiştir. Kurulumuza şu ana kadar yansıyan ve oy verme işlemlerine etkisi olan herhangi bir olumsuz durum söz konusu olmamıştır. Süreç içerisinde kurulumuza gelen itirazlar değerlendirilmiş, ilgili ilçe seçim kurullarına gönderilmiştir” açıklamasını yaptı.
YSK Başkanı: Olumsuzluk yaşanmadı
Haberler / Güncel
28 Mayıs 2023 Pazar 17:30
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

YSK Başkanı Ahmet Yener, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu oy verme işlemlerinin saat 17.00 itibarıyla tamamlanmasının ardından açıklama yaptı. Yener, şunları söyledi:

“Bugün yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tur oy verme süreci sona ermiştir. Kurulumuza şu ana kadar yansıyan ve oy verme işlemlerine etkisi olan herhangi bir olumsuz durum söz konusu olmamıştır. Süreç içerisinde kurulumuza gelen itirazlar da değerlendirilmiş, ilgili ilçe seçim kurullarına gönderilmiştir. Seçimlere sağ duyu ile katılım gösteren seçmenlerimize, Cumhurbaşkanı adaylarımıza, temsilcilere, siyasi partilere, YSK’nın değerli üyelerine ve kurulumuzdaki siyasi parti temsilcilerine, kurulumuzun merkez teşkilatında görevli olan personelimize, il, ilçe seçim kurulu başkanlıklarımıza, personelimize, sandıklarda görev alan tüm görevlilere ve bu süreçte bizimle birlikte olan ilgili bakanlıklarımıza, kamu kurum ve kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına, güvenlik görevlilerimize ve süreci baştan beri bizimle birlikte takip eden siz değerli basın mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum. Seçimlerin, Türk milletine ve demokrasimize hayırlı olmasını diliyorum arkadaşlar.”

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
POLİTİKA YEREL POLİTİKA GÜNCEL İZMİR EGE 3. SAYFA YAZARLAR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ SPOR YEREL YÖNETİMLER EKONOMİ DÜNYA KÜLTÜR - SANAT GENEL MAGAZİN SEÇİM
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2024 Ege Postası