Çine ilçesi kırsal Kabalar Mahallesi yakınlarındaki zeytinlikte, dün saat 16.00 sıralarında, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. İhbarla bölgeye İl Orman İşletme Müdürlüğü ve Aydın Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri sevk edildi.
![](/content/news_detail/_75318 (1).jpg)
Ekiplerin havadan ve karadan müdahalesiyle alevler 2 saatlik çalışmanın ardından evlere sıçramadan kontrol altına aldı. Yangından 20 dönüm arazideki çok sayıda zeytin ağacı zarar gördü. (DHA)