MENÜ
İzmir
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
AK Parti Aliağa’da istifalar sonrası flaş gelişme
Yerel Politika
10 Eylül 2019 Salı 18:12

AK Parti Aliağa’da istifalar sonrası flaş gelişme

AK Parti Aliağa İlçe yönetiminde 7 yöneticinin istifasının ardından İlçe Başkanı Kazım Sayın’ın ve yönetiminin istifasını almak için İl Başkanlığı harekete geçti. AK Parti İzmir Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nail Kocabaş Aliağa’ya giderek Sayın’ın istifasını istedi.

EGEPOSTASI- AK Parti Aliağa’da geçtiğimiz aylarda yaşanan belediye meclis üyelerinin istifasının üzerine yeni bir kriz daha yaşandı. AK Parti Aliağa İlçe Yönetiminde 7 yönetici istifa etti.  İlçe Başkanı Kazım Sayın’ın istifaların önüne geçememesi il yönetiminde rahatsızlık yarattı.

Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nail Kocabaş ve beraberindeki heyet bugün Aliağa’ya giderek Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın’ı ve yönetiminin istifasını aldı. Teşkilat Başkanı Nail Kocabaş’ın Aliağa’da istifaları almasının ardından yeni yönetimi görevlendireceği öğrenildi. 

Öte yandan Başkan Sayın, görevden alınması ilgili akşam basın açıklaması düzenleyeceğini ifade ederken, Aliağa kulislerinde parti içi gruplaşmaların olduğu istifaların perde arkasındaki bu gruplaşmaların olduğu aktarıldı.  

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası