MENÜ
İzmir 15°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
AK Parti İl Başkanı CHP yönetimine seslendi: Disiplin süreci başlayacak mı?
Yerel Politika
22 Mayıs 2020 Cuma 13:16

AK Parti İl Başkanı CHP yönetimine seslendi: Disiplin süreci başlayacak mı?

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali sürekli Çav Bella olayının ardında başlatılan soruşturma sonrası gözaltına alınan CHP'li Banu Özdemir hakkında partisinin disiplini sürecini başlatıp başlatmayacağı konusunda merak duydukları açıklamasında bulundu. Sürekli, "Hakkında soruşturma başlatılan CHP İl Eski Yöneticisi ile ilgili parti disiplin sürecini işletmek niyetindeler mi merak ediyoruz?" dedi.

EGEPOSTASI- İzmir'de önceki gün saat 17.00 sıralarında camii hoparlörlerinden Çav Bella marşının çalınmasının yankıları sürüyor.

Tüm Türkiye'de tepki çeken olayla ilgili olarak, söz konusu anları sosyal medya hesabında paylaşan CHP İzmir İl eski Başkan Yardımcısı Banu Özdemir, gözaltın alındı.

Sürecin başından beri CHP'yi ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i sorumlu tutan AK Parti cephesinden CHP'li Özdemir'in gözaltına alınmasının ardından yeni bir açıklama geldi.

SÜREKLİ'DEN DİSİPLİN ÖNERİSİ!

AK Parti İZmir İl başkanı Kerem Ali Sürekli sosyal medyadan yaptığı açıklamayla CHP yenetimine seslendi ve "disiplin süreci başlayacak mı?" diye sordu.

Sürekli, "Dini değerlerimize yönelik saldırıları övünerek ifşa edip, odak haline gelen ve hakkında soruşturma başlatılan CHP İl Eski Yöneticisi ile ilgili parti disiplin sürecini işletmek niyetindeler mi merak ediyoruz? Öyle ki; bu kulak üstüne yatılamayacak kadar hassas bir mesele." dedi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası