MENÜ
İzmir 12°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
AK Parti'de Menemen sevinci
Yerel Politika
13 Ocak 2021 Çarşamba 15:18

AK Parti'de Menemen sevinci

Daha önce üç kez ertelenen Menemen Belediyesi Başkan Vekili kura çekimi için belediye meclisi bugün olağanüstü toplandı. Gerçekleştirilen kura çekimi sonrası Başkan Vekili olarak AK Parti’nin adayı Aydın Pehlivan belirlendi. 20 yıldan fazla bir süredir CHP yönetiminde olan Menemen Belediyesi böylece AK Parti'ye geçmiş oldu. AK Parti için önemli gelişme sonrası AK Partili vekiller, belediye başkanları ve teşkilat üyeleri sevince boğuldu.

EGEPOSTASI- İzmir Valiliği tarafından Başkan Vekili olarak görevlendirilen İzmir Vali Yardımcısı Hulusi Doğan, Menemen Belediye Meclisini bugün ikinci kez olağanüstü topladı. Gündemin tek maddesi olan Başkan Vekilliği için kura çekimi gerçekleştirildi. 

Doğan tarafından yapılan kura çekimi sonucu torbadan Başkan Vekili olarak AK Parti’nin adayı Aydın Pehlivan çıktı.

20 yıldan fazla bir süredir CHP yönetiminde olan Menemen Belediyesi böylece AK Parti'ye geçmiş oldu.  

AK Parti İl Başkanıi, AK Partili vekiller, belediye başkanları ve teşkilat üyeleri, yeni Belediye Başkan Vekili Pehlivan'ı tebrik ederken, Menemen'de hizmet zamanı vurgusu yaptı.

Sosyal medyadan yapılan açıklamalar şöyle; 

AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli: Menemen Belediyesi Başkanvekili kurasında seçilen Meclis Üyemiz Aydın Pehlivan'ı kutluyorum. Menemen, AK Parti’mizin belediyecilik anlayışının özünde var olan çalışkanlık, şeffaflık, dürüstlük ve halka hizmet anlayışıyla yönetilecek. AK Belediyecilik Menemen’imize hayırlı olsun.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ: Menemen Belediyesi Başkanvekili kura çekiminde Başkanvekili olarak seçilen meclis üyemiz Aydın Pehlivan’ı kutluyorum. Menemen, şeffaf, dürüst ve çalışkan AK Belediyecilik ile tanışacak ve yönetilecek. Menemen’in kaynakları artık Menemen için harcanacak. Menemen’de Hizmet Zamanı.

AK Parti MKYK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya: Menemen Belediyesi Başkanvekili kura çekiminde, Başkanvekili seçilen AK Partili Meclis Üyemiz Aydın Pehlivan'ı kutluyorum. Menemen'imiz, kendine değil kentine çalışan, insan odaklı, şeffaf, yerel kalkınmayı esas alan AK Belediyecilik ile tanışacak. Hayırlı ve uğurlu olsun.

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı: #Menemen, hizmet ve gönül belediyeciliğiyle tanışacak! Hayırlı, uğurlu olsun...

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar: Şimdi hizmet zamanı ...
Menemen’in kaynakları Menemenli vatandaşlarımız için kullanılacak. Arsızlık,hırsızlık ve yolsuzluktan uzak hemşerilerimizin AK belediyecilik ile emrinde ve hizmetinde olacağız ...

AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle: #Menemen için hizmet zamanı... Menemen Belediyesi Başkanvekili kura çekiminde Başkanvekili olarak seçilen meclis üyemiz Aydın Pehlivan’ı tebrik ediyor; Menemen için hayırlı olmasını diliyorum.  #DurmakYokYolaDevam

İzmir Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal: Menemenliler hizmet belediyeciliğiyle tanışacağı için çok mutluyuz....

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar: Menemen Belediyesi Başkanvekili kura çekiminde Başkanvekili olarak seçilen meclis üyesi  Aydın Pehlivan’ı kutluyorum. Menemene  AK Belediyecilik hayırlı uğurlu olsun.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2021 Ege Postası