MENÜ
İzmir 25°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Başkan Sürekli’den ‘Bayram’ mesajı
Yerel Politika
3 Haziran 2019 Pazartesi 10:24

Başkan Sürekli’den ‘Bayram’ mesajı

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Hoşgörü, yardımlaşma, sevgi ve dayanışmanın sembolü olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramımızın millet olarak birlik ve beraberliğimizin daha da güçlenmesine vesile olmasını dileyerek, tüm vatandaşlarımızın bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı. Bayramın, iyilik ve hayırda buluşulması, yaşlıların ve kimsesizlerin hatırlanması, küslüklerin de giderilmesi için bir fırsat olduğuna dikkat çeken Başkan Sürekli, şöyle devam etti:

“Manevi hazzı en üst noktada yaşadığımız, sevgi ve saygıyı ön plana çıkardığımız mübarek Ramazan ayında gerçekleştirdiğimiz tüm ibadetlerimizin ve dualarımızın, yüce Allah tarafından kabul edilmesini diliyorum. Ramazan Bayramımızın ülkemize hayırlar getirmesini, nice bayramlarda sağlık ve huzur içinde, hep birlikte olmayı temenni ediyorum. Vatanımız için canlarını veren, bizlerin bu topraklarda özgürce ve güven içinde yaşamalarını sağlayan aziz şehitlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm İslam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Ayrıca tüm vatandaşlarımızı, sevdiklerini ve yakınlarını da düşünerek trafik kurallarına dikkat etmeleri konusunda uyarıyorum.”

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası