MENÜ
İzmir
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
CHP'nin İzmirli vekilleri İstanbul'da çalışmalarını sürdürüyor
Yerel Politika
11 Haziran 2019 Salı 10:34

CHP'nin İzmirli vekilleri İstanbul'da çalışmalarını sürdürüyor

Türkiye'nin kilitlendiği, 23 Haziran'da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimi için partilerin kampanya süreci devam ediyor. Seçime 12 kala İstanbul’da çalışmalarını sürdüren CHP İzmir milletvekilleri görevli oldukları ilçelerde tam saha pres uyguluyor.

EGEPOSTASI- 23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimi için çalışmalar devam ederken; İzmir’in CHP’li 13 milletvekili de İstanbul ve ilçelerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Seçime 12 gün kala Ekrem İmamoğlu’na destek için saha çalışmalarını sürdüren CHP’li vekiller kimi zaman sokak sokak gezip vatandaşa İmamoğlu’nun projelerini anlatıyor ve hak gasbına uğradığnı belirtiyor, kimi zaman da belli bölgelerde ve görevli oldukları ilçelerin meydanlarına kurulan stantlarda seçmenleri bilgilendiriyor.

Silivri İlçesinde görevli CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, İlçe Başkanı Suna Göçengil ve meclis üyeleriyle birlikte,  mahalle ve kahvehane ziyaretleri gerçekleştiriyor. 

Ataşehir’de görevli CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan ise ilçe gençlik kolları üyeleriyle birlikte gençlerle buluşuyor İmamoğlu’nun gençlere yönelik projelerini anlatıyor.

Türkiye’nin ilk Roman Millevekili olan Özcan Purçu ise İstanbul’da Roman vatandaşların ağırlıkta olduğu seçim bölgelerinde  çalışmaları yürütüyor. Bu mahallelerde yaşayan Romanların sorunları İçin İmamoğlu’nun ‘umut’ olduğunu anlatıyor.

Bir diğer İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır ise ekibiyle gerek Ümraniye sokaklarında ve caddelerinde gezerek gerekse de ilçe meydanına kurulan stantlarda durarak seçmenleri bilgilendiriyor. 

Milletvekillerinden Ednan Arslan Bağcılar’da, Mahir Polat Güngören’de, Bedri Serter Kağıthane’de çalışmalarını sürdürürken; Kani Beko, Mehmet Ali Çelebi, Sevda Erdan Kılıç, Selin Sayek Böke ve Atila Sertel ise seçime kadar süreç içinde nerede görev verilirse nerede ihtiyaç doğarsa orada İmamoğlu’na destek veriyor.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası