MENÜ
İzmir
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Baran İstanbul'da Roman vatandaşlarla buluştu
Yerel Politika
7 Haziran 2019 Cuma 12:58

Baran İstanbul'da Roman vatandaşlarla buluştu

İstanbul'daki seçim çalışmalarına destek veren AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Uğur Baran, "İstanbulluların 23 Haziran'da hizmeti seçeceğine inanıyorum." dedi.

İstanbul'da 23 Haziran Pazar günü yenilenecek olan seçimler öncesi, AK Parti İzmir'de de İstanbul hareketliliği yaşanıyor. AK Parti İzmir'in birçok yöneticisi ve milletvekili bu kentte çalışmalarını sürdürürken Milletvekili Cemal Bekle ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Engelsizmir Komisyonu Başkanı AK Partili Ahmet Uğur Baran da, İstanbul'da Roman vatandaşlarla bir araya geldi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada İstanbullu Romanlar, Bekle ve Baran'ı danslarıyla birlikte davullu zurnalı bir şekilde karşıladı.

İstanbul'da yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Baran, "Türkiye'nin birçok kentinden milletvekillerimiz ve parti yöneticilerimiz İstanbul'daki seçim çalışmalarına destek veriyor. Tabii İzmir olarak bu çalışmalarda bambaşka bir motivasyonumuz var çünkü Sayın Binali Yıldırım'ın bugüne kadar kentimize kattıklarından dolayı hissettiğimiz bir vefa borcumuz var. İnanıyorum ki 23 Haziran'da İstanbullu seçmenimiz sandığa gittiğinde, ismi hizmetle özdeşleşmiş olan Sayın Yıldırım'ı seçerek kentine yeni hizmetlerin kapısını da ardına kadar açacaktır." dedi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası