MENÜ
İzmir 25°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
MHP'li Şahin'den tatil göndermesi: Bayram bayramda kutlanır
Yerel Politika
3 Haziran 2019 Pazartesi 17:54

MHP'li Şahin'den tatil göndermesi: Bayram bayramda kutlanır

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Veysel Şahin bayramlaşma törenini yüksek katılımla gerçekleştireceklerini açıkladı. Öte yandan bayramlaşmayı çok önemsediklerini ifade eden İl Başkanı Veysel Şahin, "Biz milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bir hareketiz. Başkalarının sırf tatilimiz bozulmasın diye bayramdan 3 gün önce bayramlaşmasını biz kabul edemeyiz. Her şey yerli yerinde olmalı" dedi.

İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Bayramın 2. Günü saat 14.00 Kültürpark Göl Gazinosu’nda gerçekleştirilecek olan programa Milletvekilleri, Genel Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Üyeleri İl ve İlçe yöneticileri; Ülkücü yan ve gönüllü kuruluşların temsilcileri katılacak.

Parti üyelerinin yanında İzmirlilerin de katılması beklenen törende il başkanı Veysel Şahin programa katılanlara hitap edecek.

Bayram bayramda kutlanır

Bayramlaşmayı çok önemsediklerini ifade eden İl Başkanı Veysel Şahin, biz milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bir hareketiz. Başkalarının sırf tatilimiz bozulmasın diye bayramdan 3 gün önce bayramlaşmasını biz kabul edemeyiz. Her şey yerli yerinde olmalı. Biz bayrama tatil gözüyle değil manasına uygun olarak küslerin barıştığı, dayanışmanın arttığı ve değerlerin yaşatıldığı günler olarak bakarız. Buna inanır ve bunu da yaşatırız. Bu değerleri yaşatmak isteyen tüm hemşehrilerimizi de bayram programımıza bekliyoruz dedi.

İzmir’in otuz ilçesinden yoğun bir katılım beklediklerini de söyleyen Şahin son olarak şunları söyledi;

“Otuz ilçemizden Hasan Tahsin Atamız gibi bayraklaşarak gelen ülküdaşlarımızla birlikte olacağız.  Bu bizi heyecanlandırıyor. Bayramların en güzel tarafı da birlikte olmanın heyecan ve coşkusunu yaşamaktır. Aynı umutlarda aynı dualarda buluşmaktır. Ülkücülerin de en güzel yanlarından biri de budur. Tüm hemşehrilerimiz bayram coşkusunu bizimle yaşamaya davet ediyorum.”

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası