MENÜ
İzmir 13°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
İl Başkan Yardımcısı Çalışkan il başkan aday mı olacak?
Yerel Politika
2 Aralık 2019 Pazartesi 21:57

İl Başkan Yardımcısı Çalışkan il başkan aday mı olacak?

CHP’de delege seçimlerinin tamamlanmasının ardından gözler il ve ilçe kongrelerine çevrildi. İlçe kongreleri için adaylar nabız yoklarken il kongresi için flaş bir iddia ortaya atıldı. Kulislerde, İl Başkan Yardımcısı Ali Çalışkan’ın il başkan adaylığı için nabız yokladığı konuşulmaya başlandı.

EGEPOSTASI- CHP'de çekişmeli geçen delege seçimlerinin ardından kongre hesapları yapılmaya başlarken, gönlünde başkanlık yatan isimler de nabız yokluyor. 
İl Başkanı Deniz Yücel yeni dönem için henüz resmi açıklamasını yapmasa da masadaki en güçlü isim olarak kulislerde konuşuluyor.

Ayrıca yönetime muhalif Mavi platformun adayı olacağına kesin gözüyle bakılan Devrim Barış Çelik de konuşlan bir başka isim.
Öte yandan kulislerde İl Başkan Yardımcısı Ali Çalışkan’ın da adaylık için nabız yokladığı konuşulmaya başlandı.

İsmi son günlerde il başkan adaylığı için parti çevrelerinde konuşulan Çalışkan’ın örgüt turuna çıkması da iddiaları doğrular nitelikte.

İl Başkan Yardımcısı Çalışkan, delege arkadaşları Ertan Güneş, Hasan Tekel ve Hasan Aydın ile birlikte, ilçe ziyaretlerine çıktı. Çalışkan ve siyasi yol arkadaşları Selçuk ve Torbalı örgütlerini ziyaret ederek ilçe başkanları ve partililerle bir araya geldi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası