AK Parti İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, dolunun ardından zarar gören Kırtepe, Sarılar ve Yeğenli Köylerini ziyaret etti. İnan, köylüleri tek tek dinleyerek sorunları not aldı. Halkın yaşadığı mahsul zararını en aza indirebilmek için yapılabilecekleri zarar sahipleriyle görüştü.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-07-10 at 16.45.48.png)
'HASARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ'
Köy ziyaretlerini gerçekleştirerek kapı kapı çiftçileri ziyaret eden İnan: “Hemşehrilerimizin yaşadığı zararı gidermek için hasarın takipçisi olacağız ve hasarın giderilmesi için elimizden geleni yapacağız.” Sözlerini kullandı.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-07-10 at 16.47.49.png)
'YALNIZ DEĞİLSİNİZ, TİRE'NİN YANINDAYIZ'
İnan ziyaretleri esnasında köylülerle yakından ilgilendi. İnan ‘Köylümüzü, çiftçimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Müsterih olun, bunu da birlikte aşacağız. Tire'nin her zaman yanındayız. Zor gününde de Tire’yi yalnız bırakmayacağız” dedi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-07-10 at 16.48.16.png)
Köylünün mağduriyetini giderecek adımların ivedilikle atılacağının sözünü verdi.