Trendyol 1. Lig ekiplerinden Altay’ın 42 yaşındaki golcüsü Murat Uluç, bu sezon ligde oyuna sonradan dahil olduğu 5 maçta 41 dakika süre alırken, gol ve asist üretemezken, Türkiye Kupası’nda ise gösterdiği performansla göz doldurdu. Kupada 2 maça çıkan Uluç, Aliağa FK’ya 2 gol atarken, Kırklarelispor’a ise 1 gol atmayı başardı. Türkiye Kupası'nda 22. maçında 11. golüne ulaşan tecrübeli futbolcunun profesyonel liglerde de 139 golü bulunuyor.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2023-12-07 10.32.53.png)
Geçen sezon Türkiye Kupası'nda gol atan en yaşlı futbolcu ünvanını elde eden Uluç, bu sezon rekorunu tazeledi. (İHA)