2019 seçimlerinde olduğu gibi bu yerel seçimde de Cumhuriyet Halk Partisi'ni (CHP) destekleyen vatandaşlar “Güçlü Başkan Aydınlık Gelecek” pankartı asarak balkonlarını filizlendirdiler.
![](/content/news_detail/PANKART.4.jpg)
Balkonlara asılan pankartları sosyal medya hesaplarından da paylaşan CHP’liler, bu seçimde Efes Selçuk’u yeniden filizlendirecekleri mesajını verdiler.
![](/content/news_detail/PANKART.1.jpg)
Bazı paylaşımlarda vatandaşlar, kentin her kesiminden gelen destek ile daha da güçlenen Filiz Ceritoğlu Sengel’in 31 Mart akşamı Efes Selçuk’ta yeniden Başkan olacağının heyecanını yaşadıklarını ifade ettiler.