MENÜ
İzmir
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
İZDENİZ’den flaş ulaşım kararı! Bazı seferler geçici süreyle iptal!
İzmir
19 Mart 2020 Perşembe 22:55

İZDENİZ’den flaş ulaşım kararı! Bazı seferler geçici süreyle iptal!

İZDENİZ koronavirüs vakalarında artış olması nedeniyle yarından itibaren gerçekleştireceği  bazı vapur seferlerini karşılıklı olarak iptal ettiğini açıkladı.

EGEPOSTASI- İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZDENİZ A.Ş koronavirüs salgını nedeniyle 20 Mart 2020 Cuma günü itibariyle karşılıklı olarak yapılan Üçkuyular-Göztepe-Karantina-Pasaport-Alsancak, Güzelbahçe-Konak-Karşıyaka ve Güzelbahçe-Üçkuyular-Göztepe-Konak-Pasaport-Alsancak seferlerini GEÇİCİ süreyle ara verdiğini açıkladı.

'Evde kal' sloganıyla yapılan açıklamada;

"Sayın Yolcularımız,

20 Mart 2020 Cuma günü itibariyle karşılıklı olarak yapılan Üçkuyular-Göztepe-Karantina-Pasaport-Alsancak, Güzelbahçe-Konak-Karşıyaka ve Güzelbahçe-Üçkuyular-Göztepe-Konak-Pasaport-Alsancak seferlerimize GEÇİCİ süreyle ara vermekteyiz.

Sefer saatlerini internet sayfamız www.izdeniz.com.tr adresinden kontrol etmenizi rica ederiz. Toplum sağlığının önceliğimiz olduğunu hatırlatır, zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayıp evde kalmanızı öneririz. Bu zorlu günleri hep birlikte aşacağımıza inanarak, sağlıklı günler dileriz."

 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası