MENÜ
İzmir 23°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Gezici ekipler durak durak ilaçlıyor! İzmir'de 'Büyük' mücadele
İzmir
18 Mart 2020 Çarşamba 09:42

Gezici ekipler durak durak ilaçlıyor! İzmir'de 'Büyük' mücadele

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın koronavirüs seferberliğine Büyükşehir Belediyesi destek verdi. Görevliler durak durak gezip dezenfeksiyon işlemi gerçekleştiriyor. Oda başkanı Celil Anık, “İzmirliler taksilerini gönül rahatlığıyla kullanabilir” dedi.

İzmir’de taksileri koronavirüsten uzak tutmak için seferberlik ilan edildi. İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın başlattığı 25 gün etkili özel ilaçlar ile dezenfeksiyon işlemine Büyükşehir Belediyesi destek verdi. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı gezici ekipler, kent merkezindeki tüm taksileri ve durakları ücretsiz olarak ilaçlıyor. Dünyayı kasıp kavuran bulaşıcı hastalığa karşı topyekun mücadele yürütülüyor.

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, vatandaşların taksileri gönül rahatlığıyla kullanabileceğini söylüyor. Anık, verdikleri destekten dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyor, “Başkanımız Tunç Soyer’e, Genel Sekreter Dr. Buğra Gökçe’ye ve Genel Sekreter Yardımcısı Yıldız Devran’a şükranlarımızı sunuyoruz. Hem esnafımız hem de İzmirliler olarak minnettarız” diyor. 

Bitene kadar devam

Aynı zamanda Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olan Celil Anık, salgın riski sürdükçe mücadelenin de aralıksız devam edeceğini dile getiriyor, “7 gün 24 saat kesintisiz ulaşım hizmeti sunduğumuz taksiler düzenli olarak ilaçlanacak. Bu tedbirler sayesinde hastalığın kontrol altına alınmasını, kimsenin zarar görmemesini temenni ediyoruz” diye konuşuyor.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası