MENÜ
İzmir
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Sosyal medya paylaşımı kafaları karıştırdı... Kırkpınar ne demek istedi?
Yerel Politika
15 Ağustos 2019 Perşembe 11:20

Sosyal medya paylaşımı kafaları karıştırdı... Kırkpınar ne demek istedi?

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar'ın sosyal medya paylaşımı kafaları karıştırdı. Kırkpınar paylaşımında, "Çeperdeki mahallelerde yani şehrin arka sokaklarında değişen birşey YOK... umut yok,beklenti yok yalnızca Öfke VAR" ifadelerini kullanırken, Millet İttifakı ortağı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i, hedef aldığı şeklinde yorumlandı.

EGEPOSTASI- İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar'ın sosyal medya paylaşımı kafaları karıştırırken, akıllara 'ittifakın ortağı hizmetlerden memnun değil mi?’ sorusunu getirdi.

Kırkpınar paylaşımında, "Çeperdeki mahallelerde yani şehrin arka sokaklarında değişen birşey YOK... umut yok,beklenti yok yalnızca Öfke VAR" ifadeleri dikkat çekti.

Kırkpınar'ın bu ifadeleriyle, 31 Mart'ta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Millet İttifakı ortağı CHP'li Tunç Soyer'in seçim dönemi kullandığı slogana göndermede bulunduğu şeklinde yorumlandı.

Soyer ne demişti?

Tunç Soyer kampanya döneminde sık sık, “Bu kent amfi tiyatroya benziyor. Çok uzun yıllardır o amfi tiyatro ön sıradakilere hizmet etti. Bu kentte bir de arka sıradakiler var. Denizi, sahneyi görmeyenler. İzmir’in pastasını arka sıradakiler ile beraber paylaşacağız” demişti.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Serhat
 15 Ağustos 2019 Perşembe 19:41
Tunç soyer sadece pr çalışması yapıyor. Kadroları facia. İş bilmez adamları topladı kalanlar da azizin politbürokratları.
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası