ÖSYM tarafından bugün düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Geçiş Sınavı (YKS) öncesinde öğrencilerin güven içerisinde sınava girmelerini sağlayabilmek adına ulaşım seferlerini sıklaştıran İzmir Büyükşehir Belediyesi, sınav günü aileleri ve öğrencileri yalnız bırakmadı.
![](/content/news_detail/17062023_112116_0.jpg)
Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri hem sınav merkezleri yakınlarındaki gürültü kaynaklarına anında müdahale etti hem de ücretsiz su dağıttı.
![](/content/news_detail/17062023_112221_4.jpg)
Okul çevrelerinde teyakkuzda olan mobil zabıta ekipleri ise sınava geç kalan ve sınav salonunu bulmakta zorlanan öğrencileri sınav merkezlerine yetiştirmek için seferber oldu.
![](/content/news_detail/17062023_112221_3.jpg)