CHP İzmir'de adaylarla metropol zirvesi!
Geçtiğimiz hafta ilçe belediye başkanlıkları için aday adayı olan isimler ile bir araya gelen CHP İzmir İl Başkanlığı, metropol ilçelerinde meclis üyeliği için aday adayı olan partililer ile buluştu. İl Başkanı Ali Engin’in mesajları ile damga vurduğu toplantıda söz alan Milletvekili Musa Çam ise parti örgütüne özeleştiride bulunarak, “Merkezden atama yerine keşke partimizin anlayışına uygun biçimde sol demokrat anlayışımıza uygun yöntemlerle adaylarımızı belirleyebilseydik. Ama ne yazık ki, örgütümüzün bugünkü üye yapısı ile bu zor” ifadelerini kullandı. Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ali Karabay ise konuşmasında ekip uyumunun parti başarısındaki önemine değindi.