İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen toplantıya, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz ve CHP’li belediye meclis üyeleri de katıldı.
![](/content/news_detail/hfgnghgh.jpg)
"Daha 100 yıl bu vatana hizmet edeceğiz"
Ağustos ayındaki ilçe genel kurulunun ardından göreve başlayan CHP Foça İlçe Başkanı Esen Çeşmeci’yi ve ilçe yönetimi kutlayan Şenol Aslanoğlu; ‘‘Hayırlı uğurlu olsun. Yeni dönem başarılarla geçsin. Yerel yönetimi tekrardan kazandığınız bir dönem olsun. Keyifli, huzurlu, güzel bir 2 yıl diliyorum hepinize. Hayırlı uğurlu olsun… Bugün örgütle ilgili çalışmalarımız ve 100. yaşımızla ilgili sohbet edelim istedik sizinle. O kadar önemli ki, birçok parti 100 yaşını göremiyor. Dünyada da çok örneği yok. O yüzden gönül istiyor ki çok daha büyük bir coşkuyla 100’üncü yaşımızı kutlayalım. Yurttaşlarımıza diyelim ki; Biz 100 yaşına geldik, daha 100 yıl bu vatana hizmet edeceğiz biz’’dedi.
![](/content/news_detail/jgxmjmcmghvb.jpg)
Foça İlçe Başkanı Esen Çeşmeci ve ilçe örgütü, İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu’na ve yardımcılarına tebrik ziyaretleri için teşekkür etti.